+420 376 315 123

O nás

Odešel Váš dosavadní praktický lékař do důchodu, nebo jste snad v nedávné době změnili místo svého trvalého bydliště a nyní se nacházíte v situaci, kdy zoufale hledáte nového praktického lékaře, který by pro Vás a Vaši rodinu zajistil kompletní profesionální lékařskou péči v Klatovech a blízkém okolí? Pokud ano, pak neváhejte kontaktovat ordinaci praktické lékařky pro dospělé MUDr. Marie Vithové.

MUDr. Marie Vithová promovala na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni v roce 1973 a nyní je zapsána v České lékařské komoře pod evidenčním číslem 5115755148. Jedná se tedy o lékařku s mnohaletou lékařskou praxí a bohatými zkušenostmi, která je navíc zapojena do programu celoživotního vzdělávání lékařů. Kromě léčebně preventivní péče v rozsahu odbornosti všeobecného praktického lékařství nabízí ordinace MUDr. Marie Vithové komplexní standardní i nadstandardní zdravotní péči zahrnující ty nejmodernější lékařské technologie a léčebné procedury, jako například kompletní fyzikální vyšetření včetně změření krevního tlaku, očkování , vyšetření EKG, laboratorní vyšetření a onkologickou prevenci. Mimo to samozřejmě poskytujeme i četné administrativní služby vázané na odbornost praktického lékaře, jako například vedení dlouhotrvající pracovní neschopnosti, řízení pro invalidní důchod, vydání potvrzení na řidičský průkaz, zbrojní pas, vstupní vyšetření do zaměstnání a mnohé další úkony spjaté s prevencí a všeobecnou lékařskou péčí.

MUDr. Marie Vithová přistupuje ke svým pacientům s velmi individuální a důkladnou péčí, což ji umožňuje navodit přátelskou atmosféru, která velmi přispívá k duševní pohodě pacientů a ke zdárnému řešení jejich zdravotních obtíží. V ordinaci mimoto nechybí ani to nejmodernější lékařské vybavení, které je jedním z dalších faktorů určujících směřování procesu léčby, a které velmi napomáhá k včasné diagnostice obtíží a tím pádem i k účinné prevenci závažných onemocnění.

Naši pacienti jistě ocení i nedávné zprovoznění online objednávkového systému Orfeo, který značně zjednodušuje proces objednání se do naší ordinace – nyní stačí jen pár kliknutí na internetu a vše je hotovo. Tento objednávkový systém ovšem nevylučuje klasické objednání přes telefon, které je pro všechny naše pacienty stále k dispozici na naší telefonní lince k tomuto účelu určené (pro více informací navštivte záložku „kontakt“).

Neváhejte nás kontaktovat ani v případě jakýchkoli dotazů.
Velice se těšíme na Vaši návštěvu.